Ochrana osobných údajov

Osobné údaje sú u nás v bezpečí

Prevádzkovateľ internetovej stránky www.hviezda-dudince.sk, spoločnosť Hotel Hviezda s.r.o. uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

Chránime vaše údaje

Všetky údaje našich zákazníkov sú zabezpečené proti akémukoľvek zneužitiu. Tieto dáta uchovávame na serveroch, ktoré sú v našom vlastníctve a sú umiestené v priestoroch spoločnosti. Servery nie sú pripojené do verejnej internetovej siete, takže nemôže dôjsť k ich neoprávnenému získaniu treťou stranou.

 

Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri nákupe sú úplne dôverné a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Osobné údaje budú použité len pre nevyhnutné úkony spojené s vybavením objednávky.

 

Na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a WELLNESS s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať.

 

Kontaktná adresa:

Hotel HVIEZDA, s.r.o.

Okružná 123

Dudince 962 71

 

Emailová adresa: recepcia@hviezda-dudince.sk

 

Možnosti odhlásenia zo zasielania novinkových emailov (odstránenie adresy z databázy)

 

Možnosti odstránenia osobných údajov

v prípade, že máte záujem o odstránenie všetkých osobných údajov, kontaktujte nás na emailovej adrese recepcia@hviezda-dudince.sk s touto žiadosťou. Bezodkladne odstránime všetky osobné či citlivé údaje.

 

 

S poľutovaním Vám oznamujeme, že z dôvodu aktuálne prijatých protipandemických opatrení ústredným krízovým štábom sme opäť nútení dočasne uzavrieť priestory nášho hotela od 15.10.2020 (štvrtok). Hotel bude uzatvorený predbežne do odvolania. Naši kolegovia z recepcie priebežne a postupne kontaktujú všetkých hostí, ktorí mali zarezervované pobyty na najbližšie dni. Veríme, že uvedená situácia sa v dohľadnej dobe zlepší a my Vás budeme môcť opätovne privítať v našom hoteli. Budeme sa na Vás veľmi tešiť! Skryť