Od roku 2000

Hotel so širokou ponukou služieb, ktorý je z roka na rok obľúbenejší. Je zrekonštruovaný, má nové balneo centrum, 18-jamkové adventure golfové ihrisko, bowling, ba dokonca aj vlastný salón krásy. Veľký bazén v ktorom zrelaxujete, krk vám parádne masírujú prúdy vody. Hotel HVIEZDA *** je skutočná hviezda kúpeľného mesta Dudince.

Naše štandardy

1. Ste našim hosťom.
My všetci sme tu pre vás. Pre vaše individuálne potreby. Každé želanie berieme osobne. Je nám cťou, že ste si vybrali práve náš hotel. Spokojnosť s pobytom a váš opätovný návrat je pre nás prioritou.
2. Plníme Váše očakávania
Usilujeme sa napĺňať Vaše očakávania či už k nám prídete na kávičku, na obed, školenie, alebo u nás strávite celý víkend. Komfortné ubytovanie, moderný wellness dýchajúci luxusom, výnimočná gastronómia a profesionálny personál Vám zaručia výnimočný zážitok pri každej Vašej návšteve.
3. Prioritou je 100% čistota
Čistota hotela a úroveň poskytovaných služieb je pre nás na prvom mieste. Neustále sa snažíme o skvalitňovanie našich služieb a našim cieľom je aby sa naši hostia u nás cítili komfortne a užili si ničím nerušený pobyt. Čistota a hygiena hotela je neustále kontrolovaná a spĺňa najvyššie štandardy.
4. Váš domov mimo domova.
Veríme, že počas pobytu u nás sa budete cítiť komfortne a príjemne ako doma

Posledné voľné termíny na APRÍL. Nezmeškajte rezerváciu včas. Kapacita je obmedzená! Skryť