Hotel HVIEZDA*** - relaxačný hotel v Dudinciach

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe, wellnesse a oddychu využite naše hviezdne služby v Hoteli HVIEZDA*** v Dudinciach. Hotel HVIEZDA*** je relaxačný hotel vhodný pre všetky vekové kategórie. Nachádza sa priamo v centre malého kúpeľného mestečka Dudince. Dudince, ktoré dostali štatút kúpeľného mesta v roku 1983, sú najmenším mestom na celom Slovensku a vyznačujú sa najväčším počtom slnečných dní v roku s ideálnou klímou na relax. Dudinská vysoko mineralizovaná liečivá voda patrí medzi najvzácnejšie vody na svete. Ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sírovodíka umožňuje liečbu rôznych ochorení súčasne. Vzájomné synergické pôsobenie oxidu uhličitého a sírovodíka sa využíva pri liečbe pacientov s polymorbiditou (kombinácia ochorení kardiovaskulárneho aparátu s ochoreniami pohybového aparátu a nervovej sústavy). Vodu podobného zloženia nájdete v Európe už len vo francúzskom meste Vichy. Či sa nás rozhodnete navštíviť s rodinou, s priateľmi, či so svojím tímom na kongresovej akcii, našou snahou bude naplniť Vaše očakávania, aby sa pre Vás stal Váš pobyt neopakovateľným zážitkom.

TOP 10 – Prečo si vybrať náš hotel

1. Príjemné prostredie kúpeľného mestečka
Náš hotel sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Dudince, ktoré sa vyznačujú najväčším počtom slnečných dní a pre našich hostí tak vytvárajú dokonalé miesto na relax.
2. Hosť je u nás vždy na 1. mieste
V našom hoteli sa snažíme hosťom zabezpečiť všetky ich priania. Každý hosť je pre nás jedinečný a snažíme sa, aby od nás odchádzal s jedinečným pocitom a zážitkom.
3. Usmievavý a vždy ochotný personál
Náš personál je Vám k dispozícii 24 hodín denne a neustále sa snaží, aby ste sa u nás cítili ešte lepšie ako doma.
4. Hotel pre všetkých
Náš hotel je orientovaný na všetky vekové kategórie. Seniori sa môžu tešiť na bohatý wellness balíček, rodiny s deťmi na bohatý voľno-časový program a zaľúbené páry na ničím nerušenú romantiku.
5. Váš domov mimo domova
Veríme, že počas pobytu u nás sa budete cítiť komfortne a príjemne ako doma.
6. Krásne Balneo centrum s bohatou ponukou masáží a procedúr
V našom novom Balneo centre sa o Vaše telo a dušu postará náš odborný tím. Určite Vás poteší aj naša novinka – Thajské masáže.
7. Kvalitné a čerstvé suroviny prioritne od domácich dodávateľov a regionálnych výrobcov
Hotel HVIEZDA*** poskytuje stravovanie v priestrannej a útulnej hotelovej reštaurácii. K príprave jedál používame suroviny prioritne od domácich dodávateľov a regionálnych výrobcov.
8. Čistota na vysokej úrovni
Čistota hotela a úroveň poskytovaných služieb je pre nás na prvom mieste. Neustále sa snažíme o skvalitňovanie našich služieb a našim cieľom je, aby sa naši hostia u nás cítili komfortne a užili si ničím nerušený pobyt. Čistota a hygiena hotela je neustále kontrolovaná a spĺňa najvyššie štandardy.
9. Adventure golf
Adventure golfové ihrisko poskytuje netradičnú zábavu pre celú rodinu. Ako prvé na svete využíva jedinečný systém elektronickej registrácie výsledkov hráčov.
10. Bohatý voľno-časový program
V našom hoteli Vám ponúkame možnosť zahrať si náš skvelý golf či bowling. Pre deti máme pripravený krásny detský kútik s množstvom hračiek a s animátorkou, ktorá sa o Vaše ratolesti postará zaujímavou hrou či peknou rozprávkou. Na bicykloch sa môžete vybrať spoznávať pamiatky v našom okolí či urobiť si výlet do neďalekej vinárskej oblasti.
Vážení hostia,
srdečne Vás vítame so špeciálnou ponukou pobytu JARNÝ RELAX za bezkonkurenčné ceny.
Informujeme Vás o potrebnej rezervácii na thajské masáže.
Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vašu návštevu.
+