SM cvičenie

Cvičenie SM Systém – individuálne rekondičné a rehabilitačné cvičenia

 

SM Systém predstavuje systematické cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka; predovšetkým chrbticu. Spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným tréningom v jednotnom metodickom postupe.
Základnou cvičebnou pomôckou pre SM je elastické lano, ktoré umožňuje rozsiahly pohyb končatín proti malej postupne vzrastajúcej sile, ktorá aktivuje stabilizačné svalové špirály.

Čo Vám prinesie individuálne cvičenie?

  • Odborné posúdenie potrieb klienta vzhľadom na jeho fyzickú kondíciu a zdravotný stav.
  • Vyšetrenie svalového korzetu svalov oslabených a preťažených v pokoji a v pohybe.
  • Stanovenie vhodného prevenčného alebo kondičného programu na zlepšenie pohybových schopností.
  • Cielené vedenie k správnemu prevedeniu jednotlivých cvikov.
  • Kontrola pohybových vzorcov po absolvovaní kondičného a prevenčného programu.

Trvanie 1 lekcie: 60 minút
Cena: 20 €
Lektor: Ing. Ján Trnavský
Rezervácia: 0907 844 302

SM systém

Letak SM cvičenie

Milí hostia, je nám veľmi ľúto, no vychádzajúc zo súčasnej a celospoločensky nepriaznivej situácie sme s ohľadom na zdravie našich hostí a kolegov nútení dočasne uzavrieť priestory nášho hotela od 14.03.2020. Hotel bude uzatvorený do odvolania. Uvedeným rozhodnutím sa pripájame k odporúčaniu prezídia Asociácie hotelov a reštaurácii Slovenska o dočasnom uzatvorení ubytovacích zariadení. Naši kolegovia z recepcie priebežne a postupne kontaktujú všetkých hostí, ktorí mali zarezervované pobyty na najbližšie dni. Veríme, že uvedená situácia sa v dohľadnej dobe zlepší a my Vás budeme môcť opätovne privítať v našom hoteli. Skryť